BÜYÜKMANDIRA

BELEDİYESİ

0(288) 533 40 46
0 288 533 4015

Büyükmandıra Belediyesi nden Fark Yaratan Yeni Yıl Hediyesi

29-12-2017 10:45:00
Büyükmandıra Belediyesi nden Fark Yaratan Yeni Yıl Hediyesi

Büyükmandıra Belediyesi yılın son günlerinde hazırlamış olduğu özel torbalarla vatandaşlarının yeni yılını kutladı.

 

Geçtiğimiz yıl da yine Beldedeki her eve ve iş yerine elden teslimatını yaptığı torbaların bu yıl da tüm Beldeye dağıtımını gerçekleştirdi.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Büyükmandıra Belediye Başkanı şunları söyledi;

 

"Büyükmandıra'mızda birlik-beraberlik ve aidiyet duygularını daim kılmak için elimizden geldiği sürece bu tarz özel çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

 

Bu yıl da Büyükmandıra'mızdaki tüm ev ve iş yerlerimize özel olarak hazırlamış olduğumuz bez torbalarının içerisine 'Geçmişten Günümüze Büyükmandıra' kitabımızı, 2018 yılı takvimi, Büyükmandıra Belediyesi Bülteni ve yeni yıl kutlama kartlarımızı hazırladık ve belediye personelimizle dağıtımını gerçekleştirdik.

 

Takvimimiz Büyükmandıra için özelleştirilmiş bir takvim çalışması olmuştur. Büyükmandıra Belediye Bültenimizle geçtiğimiz bir yıl içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımızı, faaliyetlerimizi ve projelerimizi halkımıza anlattık. 'Geçmişten Günümüze Büyükmandıra' kitabımızla bugüne kadar Büyükmandıra'mız için hazırlanmış, özel olarak tasarlanmış, tarihimizi ve kültürümüzü anlatan ilk kitabın çalışmasını tamamlayarak dağıtımını yaptık.

 

Bizler için özel olan değerli halkımız için her geçen gün daha da iyi ve güzel çalışmaları yapmaya devam edeceğiz...

 

Tüm halkımızın yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diler, ülkemizde ve dünyada barışın ve kardeşliğin egemen olmasını temenni ederim.

 

2018 yılında tüm güzellikler bizlerle olsun" dedi.

 

 

Hazırlanmış olan bu özel torbalardan talep olduğu takdirde Büyükmandıra Belediyesi'nden alabilirsiniz. 

Diğer Büyükmandıra Haberleri
...
FotoGaleri